Франківців запрошують на квести та екскурсії містом із додатком WalQLike

 • У безкоштовному мобільному додатку українських розробників WalQlike стали доступними квест-екскурсії в Івано-Франківську. 

  “Завантажуючи безкоштовний додаток на Google Play або App Store, ви відкриваєте новий шлях подорожі — нестандартний, цікавий та сучасний. Вам варто обрати лише своє місто, тематику туристичної гри та натиснути кнопку «старт». А далі просто пориньте в пригоду”, – кажуть розробники додатку.

  Смартгід WalQlike супроводжуватиме вас від однієї локації міста до іншої, пропонуючи загадки на уважність, коротку історичну справку про місце й цікаві факти та поради від місцевих. Ви зможете обирати різноманітні екскурсії – щось інформативне чи пригодницьке, дізнатися більше про відомих мешканців міста чи порозгадувати символи старовинних садиб.

  Автор цих пригод — місцевий екскурсовод Андрій Костишин — заохочує досліджувати місто по-справжньому, відчути його та «прожити» крізь легенди, місцеві байки, долі відомих особистостей та таємниці старовинних фортифікаційних стін.

  Культурна ініціатива WalQlike стрімко розвивається й продовжує відкривати мандрівникам міста України. Наразі у додатку можна знайти квест-екскурсії у таких містах, як Київ, Львів, Чернігів, Тернопіль, Чернівці, Одеса, Кам’янець-Подільський, Дніпро та Івано-Франківськ.

  Читайте також: Квест-екскурсія містом – у Франківську презентували мобільний додаток «Межа»

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!