Берлін створить тисячі додаткових місць для українських біженців

 • Місто зіткнулося з серйозними проблемами з розміщенням людей, які шукають прихисток. 

  У Берліні через стрімке зростання кількості українських біженців, які шукають прихисток, з’являться тисячі додаткових місць. Відповідне рішення ухвалив Сенат 26 вересня, інформує Sueddeutsche, передає «Главком»

  До кінця поточного року у Берліні планують збільшити кількість місць у колишніх аеропортах у Тегелі та Темпельхофі, а також розселити біженців у готелях і гуртожитках.

  «Ми зіткнулися з серйозними проблемами, коли справа доходить до розміщення біженців. Цифри за останні кілька днів і тижнів значно зросли. Усі приміщення в Берліні зайняті, тому Сенат повинен діяти», – заявив мер міста Кай Вегнер.

  У той самий час чиновники підкреслили, що проживання біженців у місцях масового розміщення має бути тимчасовим рішенням, а головною метою залишається інтеграція людей.

  Рішення Сенату дозволить створити до кінця року близько 5500 додаткових місць. 1500 місць орендують для біженців у готелях та хостелах, а розширення території та додатковий ангар у Темпельхофі забезпечить житлом ще 400-600 осіб.

  У колишньому аеропорту Тегель зможуть розмістити удвічі більше біженців – до нинішніх 3600 місць до кінця грудня планується додати ще 3000 місць.

  Також від 300 до 400 додаткових місць облаштують у колишньому будівельному магазині, а ще до 200 місць – у наметі на території колишньої психіатричної лікарні в Берліні-Райнікендорфі.

  Читайте також: Серед окупаційних військ РФ на Запоріжжі зростає міжетнічна напруженість – ISW

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!