Серед окупаційних військ РФ на Запоріжжі зростає міжетнічна напруженість, – ISW

 • Зокрема, між ними виникають бійки.

  Міжетнічна напруженість між осетинами та російськими військовими сіє розкол у 42 мотострілецькій дивізії, яка обороняється від наступу ЗСУ у Запорізькій області. Як передає «Укрінформ», про це повідомляє ISW.

  «Схоже, що міжнаціональна напруженість сіє розкол між військовими російської 42-ї мотострілецької дивізії, які обороняються від українського контрнаступу в західній частині Запорізької області», – йдеться у повідомленні.

  ISW повідомляє, що мобілізований з республіки Північна Осетія–Аланія Арсен Теміраєв, який служить у 70 гвардійському мотострілецькому полку, 25 вересня опублікував відео, в якому стверджує, що російські військові побили його та ще двох бійців 71 гвардійського мотострілецького полку.

  Теміраєв повідомив, що військова поліція запитала про його етнічне походження, та сказала, що «Росія – для росіян».

  Постраждалий російський військовий також розповів, що військова поліція побила його та інших військовослужбовців через те, що місцевий мешканець Токмака стверджував, що російські солдати вчиняли сексуальне насильство над дітьми. Сам Теміраєв цей злочин заперечував.

 • «Зрештою, Теміраєв поскаржився, що вважав, що «нацисти по інший (український – ред.) бік, а виявляється, вони серед нас (росіян – ред.)», – йдеться у повідомленні.

  До теми: США відмовились запросити Путіна на важливий саміт

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!