Близько 30% ветеранів є безробітними, – Український ветеранський фонд

 • Однією з причин, про яку кажуть ветерани, – їм некомфортно повертатися у середовище цивільних.

  В Україні близько 30% ветеранів мають статус безробітного. Про це заступниця виконавчого директора Українського ветеранського фонду Каріна Дорошенко повідомила під час пресконференції в Медіацентрі Україна – Укрінформ «Перемога у цивільному житті: можливості для ветеранів та ветеранок на шляху професійного зростання», передає Укрінформ.

  «Роботодавці хочуть приймати ветерана на роботу, оскільки він має хороші лідерські якості, стресостійкість, витривалість, вміння знаходити рішення. Попри це, з досліджень ми бачимо, що близько 30% ветеранів мають статус безробітного», – сказала Дорошенко.

  Вона зазначила, що одна з причин, про яку кажуть ветерани, – їм некомфортно повертатися у середовище цивільних чи на попереднє місце роботи, бо вони звикають підпорядковуватися своєму командиру, працювати зі своїми побратимами. Дорошенко зауважила, що частина з них готова відкривати власну справу, розвивати власний бізнес, запрошувати своїх побратимів на роботу.

  Водночас, за її словами, хтось хоче працювати як найманий робітник. Заступник виконавчого директора Українського ветеранського фонду наголосила, що для цього роботодавцям потрібно розробляти форми адаптації ветеранів.

  «Треба вміти знаходити можливості для ветерана, користуватися новим досвідом, показати йому, що з військової кар’єри можна адаптувати свої компетенції в цивільне життя», – підкреслила Дорошенко.

  Читайте також: В Івано-Франківську рідні загиблих воїнів отримають виплати на 700 000 гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!