Була в реанімації: у Франківську врятували 17-річну дівчину, хвору на коронавірус

 • Днями в реанімацію в Івано-Франківську потрапила 17-річна дівчина з температурою та, зі слів родичів, з критично низьким артеріальним тиском.

  Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

  “Був дуже тяжкий стан. Тест підтвердив коронавірус. Завдяки професіоналізму наших лікарів її вдалося врятувати. Виявилося, що дівчина була невакцинована. Наразі жоден із тих, хто потрапляє в наші лікарні та реанімації з ковідом – не був вакцинований”, – пише мер.

  Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко тим часом заявив, що Франківськ наближається до “червоної” зони.

  “Але люди все ще не хочуть вакцинуватися. Навіть роблять «липові» довідки про вакцинацію. Ми вже заявляли про це в правоохоронні органи. Люди, така довідка не захистить вас від хвороби чи ускладнень від неї. Цей метод рано чи пізно приведе до непоправних наслідків. Не бійтеся вакцин, бійтеся маніпуляцій ними”, – додає Марцінків.

 • За його словами, періодично з’являються новини, про те що СБУ прикрило антивакцинаторську ботоферму, коріння якої тягнеться до РФ.

  “З-за порєбріка” проплачують величезні гроші, щоб українці вірили в побрехеньки про вакцини. Я вважаю, що це частина інформаційної війни, яку Москва веде проти України. Війна не закінчилася, вона тихо триває і за територію, і за свідомість українців. А з ковідом – ще й за наше здоров’я. Москва не зупиниться: що гірше Україні, то простіше її ворогам”, – каже Руслан Марцінків.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!