• Було б доречно, – у Мінкульті відповіли, чому Зеленському не дозволили виступили на “Євробаченні”

 • Володимир Зеленський, який часто розповідає про війну на різних культурних подіях, не зміг виступити на “Євробаченні-2023”. Українська сторона просила організаторів про онлайн-промову президента України, але там відмовили.

  Щодо виступу Зеленського на “Євробаченні” зверталося Міністерство культури України. Про це під час телемарафону розповів очільник відомства Олександр Ткаченко, передає 24 Канал.

  На думку міністра культури, з цим стався якийсь конфуз. Ткаченко пояснив, що не Президентський офіс, а він особисто звертався до EBU (Європейської мовної спілки) за тиждень до конкурсу з цією пропозицією.

  “Мені відправили офіційного листа, що це неможливо з політичних причин… Але тут політики жодної немає, адже конкурс проводився не країною переможцем і вітання президента під час війни було б доречним. Але сталося так, як сталося”, – прокоментував він.

  За словами міністра, найцікавіше було наприкінці – коли він зіткнувся з представниками EBU напередодні конкурсу, вони сказали йому таке: “Sorry, human error”.

  “Що це означає – ніхто не знає. Очевидно, що висновки на майбутнє вони собі зробили”, – додав він.

 • Олександр Ткаченко також зазначив, що перед “Євробаченням” було інтерв’ю президента для BBC, яке показало 56 публічних каналів по всій Європі.

  До теми: Зеленський вірить у перемогу України до виборів у США 2024 року

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

  Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

  Чи є життя за знаменитою стелою “Донецька область”?

  Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались

  Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

  Тужливі пісні мого народу

           Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за

  Магда ЄвгенМагда Євген

  Пропорція для Путіна

  Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

  Волошин ТарасВолошин Тарас

  Вакцинація і Конституція

  Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює