• Було б доречно, – у Мінкульті відповіли, чому Зеленському не дозволили виступили на “Євробаченні”

 • Володимир Зеленський, який часто розповідає про війну на різних культурних подіях, не зміг виступити на “Євробаченні-2023”. Українська сторона просила організаторів про онлайн-промову президента України, але там відмовили.

  Щодо виступу Зеленського на “Євробаченні” зверталося Міністерство культури України. Про це під час телемарафону розповів очільник відомства Олександр Ткаченко, передає 24 Канал.

  На думку міністра культури, з цим стався якийсь конфуз. Ткаченко пояснив, що не Президентський офіс, а він особисто звертався до EBU (Європейської мовної спілки) за тиждень до конкурсу з цією пропозицією.

  “Мені відправили офіційного листа, що це неможливо з політичних причин… Але тут політики жодної немає, адже конкурс проводився не країною переможцем і вітання президента під час війни було б доречним. Але сталося так, як сталося”, – прокоментував він.

  За словами міністра, найцікавіше було наприкінці – коли він зіткнувся з представниками EBU напередодні конкурсу, вони сказали йому таке: “Sorry, human error”.

  “Що це означає – ніхто не знає. Очевидно, що висновки на майбутнє вони собі зробили”, – додав він.

 • Олександр Ткаченко також зазначив, що перед “Євробаченням” було інтерв’ю президента для BBC, яке показало 56 публічних каналів по всій Європі.

  До теми: Зеленський вірить у перемогу України до виборів у США 2024 року

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

  Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

  Дика півонія — окраса Донецького степу

  Якщо ви вже маєте пару сотень фотографій ужгородських сакур та ще стільки ж — тюльпанів волинської голандії, і не знаєте, куди б відправитись задля красивих фото, вам точно варто відвідати Донеччину навесні. Так так, підозрюю, що в цей момент ви знервовано засміялись. Але ж війна колись скінчиться, і я сподіваюсь, що бойові дії не доберуться

  Магда ЄвгенМагда Євген

  Пропорція для Путіна

  Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

  Волошин ТарасВолошин Тарас

  Вакцинація і Конституція

  Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює

  Лінник ЛюдмилаЛінник Людмила

  Сіла і поїхала

  Попри усі можливі стереотипи, незважаючи на низку дискримінуючих обставин, безвідносно до ситуації загалом, все більше жінок у нашій країні стають водійками. 13 років тому, коли я ходила в автошколу, у моїй групі було лише троє молодих дівчат. Сьогодні ж на курсах чоловіків та жінок, мабуть, порівну. І якщо чоловіки здебільшого отримують посвідчення водія у 18—20