Частину Франківська відправили на карантин через скажену лисицю

 • До Івано-Франківської міської державної лікарні ветеринарної медицини поступило повідомлення про те, що у ніч з 6 на 7 жовтня в особисте господарство, яке розташоване по вулиці Чорновола, забігла лисиця.

  Собака, яка перебувала в господарстві, покусала лисицю. Про цей випадок, власник тварини, повідомив у відділення поліції та комунальну службу КП «Полігон». Лисиці провели евтаназію. Труп лисиці доставили до Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби для проведення дослідження на сказ, інформує mvk.if.ua.

  Собаці, яка мала контакт з дикою твариною, спеціалісти державної служби ветеринарної медицини розпочали курс вимушеної антарабічної вакцинації проти сказу. На території господарства провели дезінфекцію.

  За результатами лабораторного дослідження встановили сказ лисиці.

  З метою координації дій з ліквідації захворювання 9 жовтня провели засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Івано-Франківській міській раді. За її рішенням вулиці Чорновола № 30-124, Республіканська, Матейка до Корінного Чорноти, Озаркевича, Желехівського, Шевченка № 32-104 визнали небезпечною територією та наклали карантинні обмеження А решта території міста Івано-Франківська – загрозливою зоною.

  Нагадаємо, на Прикарпатті з літаків розкидатимуть вакцину проти сказу.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!