Чотирьох постраждалих внаслідок вибуху нафтопроводу на Прикарпатті евакуювали до Німеччини

 •  
  Їхній стан стабілізували та підготували до транспортування.
   
  Про це інформують у пресслужбі Першого медоб’єднання Львова, передає “Галицький кореспондент”.
   
  Чотирьох постраждалих внаслідок минулотижневого вибуху нафтопроводу на Прикарпатті транспортували для подальшого лікування до Німеччини.
   
  На початку цього тижня двох дорослих та двох дітей з важкими опіками доправили з лікарень Івано-Франківська до Центру термічної травми та пластичної хірургії Першого медоб’єднання Львова.
   
  Тут комбустілоги прооперували 35-річного чоловіка. Пацієнт поступив із опіками дихальних шляхів та тіла. Вогонь вразив 45-50% шкірних покривів, з яких 20% — глибокі рани. Чоловікові провели операцію — змертвілі внаслідок опіку тканини видалили і частково одномоментно закрили власною шкірою пацієнта.
   
  Жінку 39 років доправили із 30% опіків тіла вчора. У центрі їй очистили рани, продовжили виконувати перевʼязки та підготували до наступних етапів лікування за кордоном.
   
  Найважчий стан — у дітей. В 11-річного хлопчика — близько 80% опіків тіла, з яких 70% — глибокі рани. У 8-річного хлопчика також близько 80% опіків. З них 75% — глибокі. Обоє з опіками дихальних шляхів.
   
  Упродовж чотирьох днів за пацієнтами цілодобово спостерігали команди відділення анестезіології та інтенсивної терапії дитячої Лікарні Святого Миколая. З ними працювали комбустіологи, хірурги, фізичні терапевти.
   
  Спеціалісти Центру термічної травми та пластичної хірургії стабілізували стан дітей та дорослих і підготували їх для подальшого транспортування до Німеччини.

  Нагадаємо, поліція розпочала кримінальне провадження за фактом пожежі на нафтопроводі в Стримбі

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!