Чиновникам Тлумацької РДА розповіли про електронне декларування

У Тлумацькій райдержадміністрації відбувся одноденний виїзний тематичний семінар «Система електронного декларування: подання та заповнення електронних декларацій», організований Івано-Франківським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування району, працівників органів виконавчої влади, селищного та сільських голів особливостям електронного декларування навчали заступник директора ІФОЦППК Любомир Бойчук та начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації Ігор Фіняк.

До теми: Не на хвилі е-декларування

Любомир Бойчук, зокрема, ознайомив учасників семінару з категоріями осіб, які у цьому році подаватимуть електронні декларації. Він розповів про обсяги декларування і відповідальність декларантів за неподання, невчасне подання чи подання завідомо неправдивих даних у декларації.

Про виготовлення, особливості застосування електронного ключа, механізм та процедуру заповнення електронних декларацій говорив Ігор Фіняк, запропонувавши конкретні приклади електронного декларування.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!