Депутати Калуської міської ради отримали посвідчення і склали присягу

  • Голова Калуської міської територіальної виборчої комісії оприлюднила результати місцевих виборів і вручила посвідчення депутатам нового скликання.

    Присягу зачитав найповажніший депутат — 67-річний Роман Боднарчук (ВО «Батьківщина»). Посвідчення отримали 37 депутатів із 38-ми, інформують «Вікна». Не було тільки Оксани Савчук (ВО «Платформа громад»). Її посвідчення отримала Ірина Павлів.

    Депутатами стали 38 кандидатів від дев’яти партій:

    ВО “Свобода”:

    Онуфрик Любомир Ярославович — за списком;
    Попельницька Алла Володимирівна — за списком;
    Тихий Мирослав Васильович — на окрузі №1;
    Білецький Богдан Ігорович — на окрузі №3;
    Білоус Інна Петрівна — на окрузі №4;


    ВО “Батьківщина”:

    Боднарчук Роман Михайлович — за списком;
    Шийко Сергій Іванович — за списком;
    Сікора Ольга Мирославівна — перший кандидат;
    Матківська Галина Ярославівна — на окрузі №1;
    Гаврилишин Михайло Богданович — на окрузі №3;
    Барнич Тарас Ярославович — на окрузі №4;


    Українська партія:

    Бараник Андрій Миколайович — за списком;
    Шутяк Оксана Богданівна — перший кандидат;
    Дзундза Василь Степанович — на окрузі №1;
    Мазурик Іван Іванович — на окрузі №2;
    Вайда Руслана Богданівна — на окрузі №3;


    ВО “Платформа Громад”:

    Соколовський Олександр Дмитрович — за списком;
    Білінський Петро Степанович — за списком;
    Павлів Ірина Василівна — за списком;
    Мороз Федір Григорович — перший кандидат;
    Савчук Оксана Ігорівна — на окрузі №2;


    “Європейська солідарність”:

    Воконоголь Сергій Євгенійович — за списком;
    Гуш Надія Богданівна — за списком;
    Коваль Олександр Михайлович — за списком;
    Очкур Ірина Григорівна — перший кандидат;


    “Слуга народу”:

    Гільтайчук Віктор Вікторович — за списком;
    Вальнюк Дмитро Мирославович — за списком;
    Галайда Богдана Ігорівна — за списком;
    Бербець Віктор Густавович — перший кандидат;


    Народний рух України:

    Тимків Володимир Ярославович — за списком;
    Кирилович Леся Омелянівна — за списком;
    Погинайко Юрій Павлович — перший кандидат;


    УДАР:

    Полянська Наталія Євгенівна — за списком;
    Куц Сергій Леонідович — за списком;
    Нижник Олег Богданович — перший кандидат;


    “За майбутнє”:

    Гук Оксана Володимирівна — за списком;
    Чепіль Петро Михайлович – за списком.

    Читайте також: У Франківську почалось засідання першої сесії новообраної обласної ради (фоторепортаж)

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!