Детінізація: кількість оформлених працівників зростає

  • Державною фіскальною службою України, Державною службою України з питань праці, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування проводяться комплексні заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками передбачених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649-р „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”.

    Першим етапом роботи в рамках виконання розпорядження Уряду було проведено роз’яснювальну кампанію. Наступним етапом є проведення з 5 жовтня п.р. комплексу контрольно-перевірочних заходів, спрямованих на легалізацію трудових відносин та доходів населення.

    Протягом жовтня роботодавцями вже подано понад 3 тисячі повідомлень про прийняття працівників на роботу. Так, у серпні до органів ДФС надійшло 8,8 тисяч повідомлень про прийняття працівників на роботу, а у вересні їх кількість збільшилась і склала – 9,8 тисяч.

    З метою належного виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України між Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області та Івано-Франківським відділом податкового супроводження підприємств Львівського управління Офісу ВПП ДФС підписано угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин.

  • Метою підписання угоди є вдосконалення механізмів реалізації державної політики у сфері державного нагляду та контролю за додержанням законодавства щодо надходження до бюджетів та державних цільових фондів податків і зборів та інших платежів, державної політики з адміністрування єдиного внеску та законодавства про працю.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!