“Дім Ангела”: у Франківську бігтимуть півмарафон, щоб облаштувати дитяче містечко

 • В Івано-Франківську бігтимуть півмарафон, щоб облаштувати дитяче містечко “Дім Ангела”.

  10 січня 2022 року киянка Тетяна Гриньова пробіжить 21 кілометр вулицями Івано-Франківська, пише “Галицький кореспондент“.

  Мета – підтримати благодійний фонд “Ти-Ангел” та допомогти зібрати на облаштування дитячого містечка “Дім Ангела”, який будують у селі Гошів.

  Кошти збираються в рамках рекордного всеукраїнського благодійного бігового проєкту Kind Race 120”, який і заснувала Таня Гриньова.

  На допомогу БФ “Ти-Ангел” планують зібрати 21 000 доларів, яку швидко спрямують на виконання внутрішніх ремонтних робіт та купівлю меблів для дитячого містечка.

  “Навіть якщо перерахувати по кілька гривень, то допомога все одно буде суттєвою. За триста гривень можна придбати квадратний метр керамічної плитки чи півтора метра дерев’яної вагонки . За дванадцять тисяч ми зможемо купити тепленькі ковдри для малечі. Якщо вдасться зібрати 60 тисяч – то це вже можна придбати меблі для дитячих спалень”, – зазначив директор БФ “Ти-Ангел” Віталій Сабан.

  Долучитися до “Kind Race 120” просто: можна зробити пожертву за цим посиланням або пробігти марафон разом із Тетяною ГриньовоюЧим більше коштів буде зібрано – тим швидше волонтери відкриють “Дім” та проведуть реабілітацію для сиріт і дітей, які потрапили у складні життєві умови.

  Можна підтримати й інші добрі справи. Благодійниця та засновниця Kind Challenge Тетяна Гриньова бігтиме 21,1 км кожного дня впродовж 120 днів, щоб зібрати 1 млн доларів на благодійність. Кожен забіг буде відповідати певним вимогам, при дотриманні яких Таня встановить перший в Україні біговий рекорд, занесений до Книги рекордів Гіннеса.

  Кожен, хто зробить пожертву від 1$ отримає електронний сертифікат про купівлю Тетяниного кроку. А також зможе знайти своє ім’я на спеціальній карті благодійників (kind map). За пожертву від 10$ благодійник також отримає спеціальну медальку (kind coin).

  Долучитися до півмарафону можна тут.

  Читайте також: “Не носиш – віддай, потребуєш – візьми”: у Тисменицькій громаді запрацював банк речей

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!