Для ветеранів з лютого стартує навчальна програма «Кіберзахисники»

 • У лютому стартує всеукраїнська навчальна програма для ветеранів «Кіберзахисники». Програма має на меті сприяти професійному розвитку українських ветеранів та ветеранок у сфері кібербезпеки.

  Ініціатива передбачає комплексне навчання з кіберзахисту та кібероборони, а також підтримку у працевлаштуванні в державному секторі або можливість працювати в інституціях сектору кібербезпеки України, повідомляє АрміяInform.

  Навчання розпочнеться 12 лютого 2024 після проходження кандидатами двох етапів відбору. Зареєструватись для участі в програмі можна до 4 лютого 2024 року за цим посиланням.

  «Взяти участь у програмі можуть ветерани і ветеранки, які на період навчання перебуватимуть у м. Києві та чий стан здоров’я дозволяє ефективно навчатися онлайн та/або офлайн (4 години щоденно). Також необхідно володіти англійською мовою не нижче рівня А2 та базовими знаннями у сфері кібербезпеки чи IT», ‒ йдеться в повідомленні.

  Програма «Кіберзахисники» включає:

  • 4 місяці навчання від української компанії з кібербезпеки Cyber Unit Technologies у сфері аналітики, OSINT, аудиту та пентесту;
  • поглиблення знань англійської мови від школи British Council;
  • кар’єрне консультування від платформи з працевлаштування та рекрутингової агенції Lobby X;
  • психосоціальну підтримку, щоб учасники могли успішно реінтегруватися в суспільство після повернення з війни.

  Програма «Кіберзахисники» започаткована Національним координаційним центром кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони України та Міністерством у справах ветеранів України спільно з Фондом цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global).

  До теми: Уряд підтримав експериментальний проєкт з виробництва боєприпасів до безпілотників

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!