До українських медзакладів доставлять 73 генератори на випадок блекаутів

 • Для безперебійної роботи медзаклади України мають 11 139 генераторів, які спрацьовуватимуть автоматично у разі надзвичайної ситуації.

  До українських лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторій, перинатальних центрів та онкологічних диспансерів надійде 73 генератори. Їх потужність – 10,8-240 кВТ для безперебійної роботи за умов можливих відключень електроенергії, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Міністерство охорони здоровʼя.

  Генератори розподілені до Тернопільської, Рівненської, Чернігівської, Харківської, Хмельницької, Волинської, Івано-Франківської, Вінницької, Полтавської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Одеської, Сумської, Житомирської, Львівської областей та міста Києва.

  “Враховуючи постійні атаки та обстріли Росії енергетичної інфраструктури України, забезпечення закладів охорони здоров’я генераторами дасть змогу лікарням працювати безперебійно за будь-яких критичних умов. Таке обладнання здатне забезпечити повноцінну роботу медзакладів в умовах знеструмлення. Генератори спрацьовуватимуть автоматично у разі аварійного відключення електроенергії. Та постачатимуть напругу в мережу”, – йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, наразі процес постачання обладнання до медзакладів України триває відповідно до актуальних потреб кожної області.

 • До теми: Врятували від ампутації ногу: у Франківську лікарі провели військовому 10 операцій

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!