Docudays: прикарпатцям показуватимуть документальні фільми про молодь

 • Сьогодні, 2 листопада, в Івано-Франківську розповіли про старт 17 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays».

  Цьогоріч через тему «Тін Спіріт» (дорослішання) фестиваль розмірковує над тим, як може звучати голос молодi в обговоренні суспільних питань, чи можуть діти розглядатись не лише як об’єкти захисту, але й як суб’єкти прав, як у ситуації збройного конфлікту держава може протидіяти насильству й експлуатації дітей, реалізовувати їхні права на освіту та розвиток і чи обмежується процес дорослішання викликами підліткового віку.

  Співкоординатор фестивалю Андрій Волик розповідає, програма фестивалю починається зі стрічки “Голубка з середмістя” про дівчину-бунтарку та її дідуся. Загалом у рамках заходу покажуть перш за все документальні фільми, їх буде приблизно 20. Всі вони стосуються прав людини.

  На широких екранах часто ці стрічки побачити не можна. Саме тому організатори закликають долучатися до фестивалю. Тим паче, що захід проходитиме із дотриманням карантинних вимог.

  Окрім фільмів у рамках «Docudays» традиційною є і правозахисна програма. Зокрема запланували проведення тренінгів зі шкільного соціального підприємництва, сексуальної освіти, протидії булінгу та кібербулінгу. Вони проходитимуть в ZOOM.

 • В Івано-Франківській області фестиваль відбудеться з 10 листопада. До кінця місяця основна частина заходу відбудеться. Проте якщо будуть охочі, стрічки можна буде за домовленістю показувати до кінця року. 

  Нагадаємо, у Франківську зняли документальний фільм “Родинна історія”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!