Дорогу, через яку протестували прикарпатці, таки відремонтують

 • Нещодавно, у селі Озеряни Олешанської територіальної громади люди частково перекривали рух транспорту на автодорозі P-20 сполученням “Тязів-Снятин”.

  Перекриття відбулось у зв’язку із незадовільним станом дороги, пише “Галицький кореспондент“.

  Івано-Франківська обласна державна адміністрація створила новий підхід до формування переліку доріг місцевого значення, які будуть ремонтуватись. Після детального аналізу склали список автошляхів, які у 2021 році відновлюватимуть першочергово.
  У цей перелік ввійшла і дорога Озеряни-Рожнів, зокрема ділянка від села Озеряни до Обертина, повідомив голова Івано-Франківської ОДА.

  Наразі виготовляється проєктно-кошторисна документація об’єкту. Поки йде процедура виготовлення ПКД, вирішили зробити на цьому автошляху поточний ремонт, оскільки він знаходиться у непроїзному стані.

  Перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Андрій Ярмольський зустрівся із протестувальниками, що перекрили дорогу в Озерянах. Спільно вони обговорили стан справ із різних сторін.

 • Ремонт ділянки дороги Озеряни-Обертин є у плані на 2021 рік. Поточні роботи мають розпочатись на початку липня. На іншій ділянці дороги Озеряни-Рожнів між селами Заболотів та Рожнів уже відбуваються роботи. Там триває капітальний ремонт автошляху. Капремонт планується і на ділянці Обертин-Заболотів. Проєктно-кошторисна документація по цьому об’єкту вже виготовлена.

  Нагадаємо, на Прикарпатті дев’ять сіл паралізовані бездоріжжям: люди другий день перекривають дорогу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!