На Прикарпатті дев’ять сіл паралізовані бездоріжжям: люди другий день перекривають дорогу

 • Мешканці три роки просять бодай полатати ями, але весь цей час доводиться між ними маневрувати. 

  Ця дорога найкоротший шлях між містами Тлумач та Коломия. Обабіч знаходиться майже десять великих сіл, в яких живуть тисячі людей. І всі вони змушені щодня долати це суцільне бездоріжжя, повідомляють  “Подробиці”.

  Місцеві називають цю дорогу не інакше як напрямок. Подекуди ями такі глибокі, що в них можна колеса загубити. Дмитро Васильович – їздить тут щодня. Каже, відчуває себе не водієм автобуса, а капітаном баркаса.

  Селяни вже кілька років поспіль виходять на акції протесту. І щоразу шляховики обіцяли: з дня на день почнуть роботи. Та далі обіцянок справа так і не зрушила.Тож люди знову вийшли на протест. Кажуть: вимагають не ямкового ремонту, а – капітального.

  «Ми вже третій рік добиваємося, хоть би нам ями залатали, бо зараз вже пізно ями латати. Вже треба будувати нову дорогу. Вчора їхав рейсовий автобус Івано-Франківськ – Жуків, у нього відірвало колесо», – розповідає житель Хотимира пан.

  Буквально за кілька хвилин утворюються довжелезні черги. Хтось не витримує і їде в об’їзд – полями, інші намагаються домовитися.

  Аварійна дорога на балансі держпідприємства – дороги Прикарпаття. Та до протестувальників очільник так і не приїхав.

  «Керівник цієї установи пан Сазонов він обіцяв і сказав, що дорога буде робитись. Десь йому треба ще три тижні для того аби перегнати сюди техніку. Це є обіцянка керівника, чи ми можемо гарантувати чи буде три тижні, чи чотири чи місяць важко відповісти», – зазначає селищний голова Обертина Віктор Хамут.

  Та селяни кажуть: обіцянкам більше не вірять і підуть звідси лише коли побачать на дорозі будівельну техніку. Якщо їх не почують, то перекриють вже центральну трасу – Івано-Франківськ – Тернопіль.

  Сьогодні, 16 червня, мешканці навколишніх сіл знову перекрили дорогу.

  Нагадаємо, Прикарпатці продовжують перекривати дорогу в Озерянах (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!