Довибори на Прикарпатті: Велика Палата Верховного Суду визнала протиправним протокол ЦВК

 • Пізно ввечері у суботу, 1 травня, Велика Палата Верховного Суду ухвалила Постанову, якою визнала протиправними дії Центральної виборчої комісії щодо встановлення результатів виборів в окрузі №87 та визнала протиправним та скасувала протокол ЦВК від 22 квітня 2021, яким встановлено результати виборів та визнано Василя Вірастюка переможцем в окрузі 87, пише “Опора”.

  Таким чином Велика Палата частково задовольнила апеляційну скаргу Олександра Шевченка на Рішення Верховного Суду від 28 квітня 2020 року у справі №9901/114/21. ОПОРА вже повідомляла про справу №9901/114/21 за позовом Олександра Шевченка до ЦВК.

  У вказаній справі кандидат Олександр Шевченко не погодився з протоколом ЦВК від 22 квітня 2021 року про результати виборів в окрузі 87 та оскаржив вказаний протокол та дії ЦВК по встановленню результатів виборів в окрузі до Верховного Суду.

  Суд вночі 2 травня відхилив скаргу Вірастюка на Ухвалу Верховного Суду від 29 квітня на забезпечення позову. ОПОРА продовжує слідкувати за судовими розглядами у Верховному Суді та інформуватиме про подальші рішення.

  До слова: 87-й округ, або повернення у часи Януковича

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!