Двох медиків з Прикарпаття нагородили почесними відзнаками

 • Відбулася чергова щорічна урочиста церемонія вручення відзнаки за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона”.

  Нагороджений військовий медик – Олександр Соколюк – директор КНП “Яремчанська центральна міська лікарня”, капітан медичної служби з позивним “Сокіл”, учасник АТО у 2015-2016 рр., у 2022-2023 рр. – командир евакуаційної групи 93 окремої механізованої бригади “Холодний Яр”.

  Про це пишуть у Департаменті охорони здоров’я Івано-Франківської ОВА.

  Серед цивільних медиків Орденом Святого Пантелеймона нагороджено Світлану Вінтонюк – лікаря акушер-гінеколога КНП “Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради”, голову первинної профспілкової організації центру, волонтерку.

  А також почесною подякою Ордену Святого Пантелеймона відзначили доцента Івано-Франківського національного медичного університету Івана Мельника.

  Орден Святого Пантелеймона – найвища серед медичної спільноти відзнака за самовіддане служіння українському народу, за мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором.

  Читайте також: Калушанина нагородили нагрудним знаком “Срібний хрест”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!