Двоколісники в моді: у Франківську порахували велосипедистів

17 вересня  активісти Асоціації велосипедистів Івано-Франківська, провели осінній підрахунок велосипедистів у Франківську.

“АВІФ” проводить підрахунок восени уже другий рік поспіль. Минулого року у вересні активісти фіксували велосипедистів впродож години на 12-ти локаціях. А цьогоріч зменшили кількість локацій, на яких рахували, до 10-ти.

“Ми приємно здивовані результатами та поспішаємо поділитися ними з вами. Окремо дякуємо волонтерам, які впродовж години фіксували франківців на велосипедах у різних частинах міста”, – кажуть в Асоціації.

Згідно з отриманими результатами, з 8 до 9 ранку в четвер, 17 вересня, було зафіксовано 1067 велосипедистів. А це на 410 велосипедистів більше, ніж тогоріч (тобто на 37,5% більше).

“Ми очікували зростання велосипедистів впродовж року, але такі результати вразили навіть нас. Нагадаємо, щоразу підрахунок проводиться зранку у будній день, адже саме в цей час можна зустріти людей, які, ймовірно, користуються цим видом транспорту щодня, наприклад, добираючись на роботу”, – йдеться у дописі.

Кількість жінок на велосипедах зросла з 9% до 12 %. Також минулого року велосипедистів у шоломах було менше 1%, а цьогоріч їхня кількість зросла до 3%. 

Читайте також: З Києва на Прикарпаття. Хлопець на велосипеді подолав 600 кілометрів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!