Двоє франківських школярок отримали максимальні бали ЗНО (ФОТО)

Цьогоріч максимальний бал ЗНО отримали двоє івано-франківських випускників.

Про це повідомили на сторінці Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Анастасія Франчук – випускниця Української гімназії № 1, яка склала ЗНО з англійської мови на 200 балів.

“Це гімназистка, яка вирізняється своєю неординарністю: ерудована, скромна, креативна. Із задоволенням читає літературу з психології, захоплюється зйомкою відео, подорожує. Відмінні знання англійської здобула завдяки наполегливій праці, читанню книг, перегляду фільмів англійською мовою”, – йдеться у дописі.

Вчителем Анастасії з англійської мови є Наталія Шелест. Настя має чудові результати і з інших предметів: українську мову та літературу вона склала на 191 бал, а математику – на 189 балів.
Планує здобути професію бізнес-аналітика.

Іще один максимальний бал здобула Анна Банасевич. Випускниця Івано-Франківської СШ №5 продемонструвала блискучий результат на ЗНО з хімії. Другий рік поспіль дітей-200- бальників готує вчитель хімії СШ №5 Лариса Василівна Стецьків.

“Анна має високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів. Вона наполеглива, цілеспрямована, комунікабельна, працьовита дівчина, переможець ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів. Випускниця вміє досягати поставленої мети, захоплюється читанням художньої та науково-популярної літератури, волонтерством, була Президентом школи, має активну громадянську позицію”, – повідомляють у департаменті.

Нагадаємо, Гроза та град: на Прикарпатті знову оголосили штормове попередження

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!