Двоє захисників з Калуша загинули у боях проти ворога

 • Двоє захисників з Калуша – Олег Конопада та Ігор Бернадинюк загинули, обороняючи країну від ворога.

  Як повідомила голова Калуської РДА Жанна Табанець, старший солдат Олег Конопада був призваний на військову службу по мобілізації, служив гранатометником у штурмовому взводі штурмової роти. Загинув у бою, виявивши стійкість і мужність, 17 березня під час виконання бойового завдання в Донецькій області.

  Солдат Ігор Бернадинюк був призваний на військову службу по мобілізації, служив гранатометником у гірсько-штурмовому взводі гірсько-штурмової роти. Захисник помер 18 березня у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні внаслідок вогнепального поранення, отриманого 14 березня під час бойових дій з ворогом на Донеччині.

  “Вірні сини України мужньо боронили українську землю від російських окупантів, з честю виконали свій синівський обов’язок та заплатили найдорожчу ціну за нашу свободу – віддали власне життя. Дуже боляче втрачати наших Героїв. Вони назавжди залишаться у пам’яті тих, хто їх знав, відважними воїнами. Висловлюю співчуття рідним та близьким Олега Конопади та Ігоря Барнадинюка”, – зазначила посадовиця.

  Читайте також: Прикарпатський скрипаль у Лондоні збирає гроші на автівки для фронту

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!