Енергоефективність – це сучасна релігія, – франківський експерт Максим Карпаш

 • Сьогодні, 28 лютого, в Івано-Франківську проходить дискусія на тему “Енергоефективність: сучасний тренд чи необхідність?”. Організаторами цієї зустрічі стало представництво ЄС в Україні, також на дискусії побували представники наукового парку ПНУ ім. В. Стефаника.

  Темою обговорення цієї зустрічі, а також однією з цьогорічних тем діяльності інформаційного проекту “ЄС: вибір української молоді” є енергія: її поширення, економія, сучасні рішення.

  Людмила Шийко, представниця наукового парку ПНУ розповідає, що вони завітали зокрема для того, щоб розповісти молоді про те, як вони можуть долучатися до даного питання і якою є їхня роль у питанні з ереження енергії.

  “Молодь може долучатися, впроваджувати свої ідеї на тему енегроефективності. Нові ідеї завжди підтримують, та для молоді це – нові шляхи для свого розвитку. У бажанні залучити та заохотити молодь у нас є партнери, зокрема нас підтримує міносвіти”, – розповідає Людмила.

  Питання виховання молоді у цій галузі зараз є дуже популярним, організатори стверджують, що залучати до питань енергозберігаючиє заходів потрібно 100% населення, навіть те ж питання сортування сміття має бути відоме кожній дитині – адже сміття також може бути енергією.

  На хвилі популярності важливе питання справді піднялося і стало цікавим для багатьох людей, розповідає Максим Карпаш, професор, доктор технічних наук, директор НДІ НГЕ і Е, ІФНТУНГ.

  “Інтерес є, люди цікавляться, відвідують тренінги. Енергоефективність – це сучасна релігія”, – зазначив Максим Карпаш.

  17077944_1397216707001514_450151359_n

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!