Феноменальні результати: борці з Прикарпаття виступили на чемпіонаті України

• Сьогодні, 11 лютого, у Прикарпатському національному університеті відбулася зустріч зі спортсменами з вільної боротьби, які були на чемпіонаті України, що відбувся в Харкові.

Перший віцепрезидент Асоціації вільної боротьби України Едуард Прощук розповів, що на чемпіонаті спортсмени дуже добре показали себе.

«Такого успіху на дорослому чемпіонаті у нас ще не було. Думаю, ми показали феноменальні результати. Були й золоті медалі, срібні і бронзова. Наші вихованці увірвалися в бій», – каже Едуард Прощук.

Загалом із Прикарпаття “золото” у номінації 61 кілограм отримав Джелеп Андрій. А “срібло” у цій же номінації має Блясецький Валентин. Також Свирид Андрій здобув “золото” у номінації 65 кілограм. А Білейчук Іван – “срібло”. “Золото” отримав і Никифорук Ігор – 70 кілограм.

Ректор університету Ігор Цепенда додав, що скептиків було дуже багато. Адже сумнівалися, що хлопці-спортсмени добре покажуть себе в дорослому чемпіонаті.

«Це праця великої групи людей, які зробили цей успіх. Навіть не зважаючи на те, що хлопці багато часу приділяють спорту, в них немає проблем із навчанням. Ми раді, що наше Прикарпаття може мати чемпіонів та призерів Чемпіонату України», – зазначає Цепенда.

Валентин Блясецький став наймолодшим призером на Чемпіонату. Йому 21 рік. Здобув срібло в категорії до 61 кілограма. Також було дербі із одеситом. А Іван Білейчук займається спортом із 6 років. Зараз йому 25 років. Боровся шість сутичок, зайняв друге місце. Поступився калушанину.

«Я готувався до Чемпіонату два місяці. 26-27 лютого знову будуть нові змагання», – каже Білейчук.

На зустріч у Івано-Франківську прийшло 15 спортсменів. А загалом у змаганнях брали участь 200 спортсменів з 17 областей країни. У зв’язку з карантинними заходами чемпіонат проходив без глядачів.