Фестивалі та конкурси: у Франківську розповіли про роботу Народного дому

 • Сьогодні, 21 березня, в Івано-Франківську вкотре відбулось засідання виконавчого комітету, під час якого розповіли про роботу Народного дому.

  Директорка Івано-Франківського Народного дому Марія Корпанюк розповіла, що їхня творча команда координує роботу 22 творчих формувань. Загалом у цьому культурному просторі залучені 607 учасників. З них – 8 клубних формувань для дітей, які налічують 178 учасників.

  За 2018 рік працівники провели 103 заходи, на які пришли 10100 глядачів, з всіх заходів 63 – для дітей.

  За словами Корпанюк, їхні мистецькі колективи протягом минулого року брали участь у 18 фестивалях та конкурсах: трьох міжнародних, п’ятьох всеукраїнських, двох регіональних, одному обласному та сімох міських.

  “Всі ці напрямки нашої роботи важко було б реалізувати на належному рівні, якби не було відремонтоване приміщення, яке повністю змінило наш культурний простір. В 2018 році Народний дім заробив на спеціальний рахунок кошти в сумі 34000 гривень. Але ще залишилися проблеми, зокрема – відсутність інновацій, які спрямовані на задоволення попиту громадськості у соціокультурних послугах”, – йдеться у звіті.

 • Читайте також: 67 заходів за рік: у Франківську розповіли про роботу Народного дому «Княгинин»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!