Фільм «Захар Беркут» вийшов у прокат у Великій Британії та Ірландії

 • Великобританська та ірландська прем’єра історичного екшену «Захар Беркут» режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном відбулася у понеділок, 30 листопада.

  Дистрибутором фільму стала британська компанія “Signature”. Стрічка отримала назву “Fall of a Kingdom”.

  Історичний екшен можна переглянути на діджитал-платформах, VOD-сервісах та в онлайн-кінотеатрах (зокрема, iTunes, Sky, Amazon, Google, Xbox, TalkTalk, Rakuten та Virgin Media), а також придбати на DVD в онлайн-магазинах Morrison’s, Sainsbury’s, Asda, HMV та Amazon.

  Нагадаємо, що цієї осені прем’єри «Захара Беркута» пройшли онлайн у Сполучених Штатах і Канаді, зокрема, на iTunes, GooglePlay, Vudu, Amazon та інших ресурсах (дистрибутор – Shout Factory). Крім того, права на фільм було продано на територію країн Бенілюксу, де дистрибутором стала компанія PREMIERE TV DISTRIBUTION.

  Український реліз історичного екшена відбувся у жовтні 2019 року та зібрав 1 438 878,39 доларів. Прем’єри пройшли і в країнах Балтії (Литва, Латвія та Естонія), де дистрибутором стала “Volga”.

 • Права на показ «Захара Беркута» також  продали на території Австралії та Нової Зеландії (Eagle), Іспанії (Flins & Piniculas), Німеччини та німецькомовної Європи (Capelight Pictures).

  Нагадаємо, в Івано-Франківську стартує IX Перегляд сучасного польського кіно “Під Високим Замком”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!