Фотографи Прикарпаття можуть взяти участь у конкурсі наукових фотографій від Вікіпедії

 • З 1 по 30 листопада в українській Вікіпедії проходитиме Конкурс наукових фотографій та зображень, приурочений до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, який відзначають 10 листопада.

  Метою конкурсу є популяризація наукових знань через наповнення найбільшої онлайн-енциклопедії Вікіпедії зображеннями, що ілюструють наукові процеси, явища та об’єкти. Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі.

  Для цього потрібно з 1 по 30 листопада завантажити фотографії, що документують світ науки. Це можуть бути зображення, що показують об’єкти та ефекти досліджень, вчених під час роботи чи їх дослідницьке обладнання у 5 номінаціях: «Мікроскопія», «Нефотографічні зображення» (у тому числі відео), «Люди в науці», «Загальна категорія», «Живі організми».  

  Допускаються зображення та ілюстрації, зроблені комп’ютером, або за допомогою комп’ютерної техніки. Подані роботи оцінюватиме кваліфіковане журі, до складу якого входять спеціалісти із різних галузей знань. У кожній номінації оберуть трьох переможців. Автори найкращих фото отримають дипломи та подарункові сертифікати інтернет-магазинів.

  Сторінка конкурсу з умовами участі: http://wikiscience.wikimedia.org.ua 

 • Читайте також: Прикарпатців запрошують написати статті для Вікіпедії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!