Франківець поскаржився на огорожу сусіда

 • Мешканець будинку на вулиці Уляни Кравченко в Івано-Франківську звернувся щодо перевірки законності встановлення огорожі своїм сусідом.

  Зокрема, в частині дотримання відкритості і візуальної доступності. Адже «глуха» загорожа заважає оглядовості водіям, що повертають на вулицю Миру, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на “Муніципальну інспекцію”.

  Згідно з Порядком встановлення огорож у місті Івано-Франківську, нижня, цокольна частина огорожі може бути глухою, висота якої не повинна перевищувати 0, 75 м. Верхня частина огорожі повинна бути прозорою. Коефіцієнт прозорості (відношення прозорих частин огорожі до суцільних частин огорожі) повинен бути більшим за 50 (п’ятдесят) відсотків.

  Інспектори поспілкувалися на місці з заявником та сусідами, видали припис на приведення огорожі відповідно до норм Порядку. Також найближчим часом на місці проведе заміри представник Держгеокадастру, щоб встановити чи огорожа встановлена по межах земельної ділянки, визначеної документами на власність або землекористування.

  До теми: Франківська інспекція з благоустрою демонтувала вивіски на трьох об’єктах

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!