Франківець заявляє, що після прогулянки біля озера його собака помер

 • Франківець Владислав Халабура каже, що після прогулянки біля міського озера його собака помер. Він підозрює, що того отруїли.

  Інцидент трапився 5 жовтня. Владислав близько 11 години пішов гуляти із Сані до озера. Собака раніше почувався добре, під час прогулянки також. Як каже франківець, біля озера домашній улюбленець щось з’їв і десь через годину у нього почались проблеми: дезорієнтація у просторі, ноги підкошувались, з рота йшла піна, почались судорги.

  Тварину намагались відвести до ветеринара, проте дорогою вона померла.

  За словами франківця, були й інші випадки, коли власники собак заявляли про отруєння. Наприклад, таке трапилось із улюбленцем його сусіда. Щоправда, тоді собаку вдалось врятувати. Про інші схожі ситуації  Владислав читав у мережі. Наприклад, у лютому “Суспільне” повідомляло, що містяни нарікали на отруєння тварин на вулицях Міцкевича, Шевченка, Мазепи та Івасюка. У них були схожі симптоми.

  “Я майже впевнений, що щось підкидають на вході до озера з вулиці Мазепи. Там праворуч є ділянка з травою і декількома деревами, де гуляє найбільше собак. Але ми ходили по всій території озера…” – зазначає Владислав Халабура.

  Керівниця КП “Центр розвитку міста та рекреації” Руслана Василюк каже, що до них не надходило жодного звернення через отруєння собак на території озера. Були випадки, коли люди заявляли про отруєння тварин у районі вулиці Шевченка. Але про це вона дізналась виключно з Інтернету. 

  “Звернень чи скарг, що на об’єктах, які ми обслуговуємо травлять собак, не було”, – наголошує Василюк.

  До теми: на Прикарпатті активісти просять врятувати червонокнижних бізонів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!