Франківська студентка виборола золоту медаль на світовому конкурсі сучасного танцю

 • З 9 по 19 серпня у Великобританії, в місті Телфорд, проходить Dance World Cup – світова першість з сучасного танцю.

  Цього року до збірної команди України увійшла талановита франківка, студентка коледжу Університету Короля Данила – Соломія Ткачівська.

  У 2019 році Соломія виборола золото в Португалії. І цього року, у надскладній боротьбі з кращими танцівниками світу з понад 50 країн, їй вдалося втримати свій чемпіонський титул! Тож, виборовши золоту медаль, Соломія Ткачівська внесла вагомий вклад в успіх України в загальнокомандному заліку.

  Уже не вперше Соломія прославляє рідну державу.

  «Я переповнена емоціями та враженнями і присвячую свою перемогу 30-тиріччю незалежності України! А також, щиро дякую своїм наставникам, хореографам, постановникам переможної композиції – Наталії Чашечніковій та Василю Шереметі, які уже 11 років ведуть мене по танцювальному життю», – коментує Соломія Ткачівська.

  До слова, цьогоріч, у зв’язку з пандемією COVID-19, більшість країн приймали участь у фінальному етапі чемпіонату дистанційно. Попередньо, у червні, у місті Київ, під пильним оком президента Dance World Cup Джона Грімшоу відбулася офіційна відео зйомка збірної команди України. 

  Читайте також:  Четверо вчителів з Прикарпаття – у списку ТОП-50 вчителів України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!