Франківська журналістка започаткувала освітній проєкт у США, більшість коштів піде на благодійність

 • Франківська журналістка Оксана Кваснишин стала засновником онлайн-проєкту “Американо-Українська online школа для дітей та дорослих”.

  Про це організаторка розповіла на своїй сторінці у соціальній мережі.

  Це будуть лекції, які змінюватимуть життя. У школі основним предметом є українська мова та інші предмети: історія, право, мистецтвознавство, живе спілкування, риторика, журналістика, шахи, творчі майстерні тощо.

  Особливим є те, що 70 % оплати за навчання буде йти на благодійність, на друк і закупівлю українських книг, на психологічну і реабілітаційну допомогу, на будівництво, на їжу і найнеобхідніше для тих, хто цього потребує. 

  На виручені кошти планують допомогати тим, хто у скруті. Ще одним важливим напрямком, який активно розвиватиме школа – це робота з тими, від кого  відвертаються. Для тих, кому потрібна допомога, щоб вибратися зі складних життєвих перипетій.

  Адже часто буває так, що потрібні зовсім не фінанси, а слово, яке надасть впевненості звернути гори” – йдеться в дописі.

  Про деталі проведення онлайн-школи можна прочитати на сторінці засновниці.

  До слова, раніше Оксана Кваснишин успішно проводила школу журналістики в Івано-Франківську, яка принесла хороший результат, адже випускники школи працюють у відомих ЗМІ та навчаються у авторитетних універститетах.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!