Франківське підприємство через суд домоглось скасування постанови про накладення штрафу

 • Івано-Франківський окружний адміністративний суд скасував постанову щодо протиправного накладення штрафу на франківське підприємство.

  Як повідомили на сторінці суду, установа задовольнила позов приватного підприємства про визнання протиправною та скасування постанови про накладення штрафу, пише “Галицький кореспондент“.

  Відповідач у справі – Відділ державної виконавчої служби у місті Івано-Франківську Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

  У позові йдеться про те, що державний виконавець, не встановивши фактичних обставин та не перевіривши виконання боржником рішення суду, застосував штраф в розмірі 5 100 гривень.

  “Підставою для цього слугували висновки, що здійснені роботи виконано не в повному обсязі”, – зазначається у матеріалах справи.

  Втім, суд постановив:

  “Приймаючи рішення про наявність чи відсутність підстав для застосування штрафу державний виконавець зобов`язаний не лише встановити сам факт виконання чи неналежне виконання рішення, а й упевнитися у наявності або відсутності поважних причин невиконання рішення і обов`язку виконати певні дії лише боржником. Відомостей щодо вчинення таких дій відповідач суду не надав”.

  Рішення суду може бути оскарженим в апеляційному порядку.

  Читайте також: прикарпатець у суді відстояв право на паспорт у формі книжечки

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!