Франківські “бляхери” та юристи ОДА напишуть звернення до Президента

 • Сьогодні, 20 листопада, під стінами Івано-Франківської адмінбудівлі зібрались власники машин на іноземній реєстрації. Вимагають протестувальники щоб місцева влада звернулася із проханням до ВРУ – відправити закони № 8487 та 8488 на доопрацювання.

  Водії наголошують, що проблема у цінах розмитнення автомобілів. Голова громадської організації “Авто Євро Сила” Мирослав Куриляк пояснює, що із закону потрібно просто забрати вік авто при розмитненні,  і тоді ціна буде демократична. Мовляв, франківські хлопці зазвичай купують автомобілі, яким вже 12-15 років.

  Протестувальники пішли із відповідними зверненнями до міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. Він пообіцяв, що за їхнє звернення проголосують на сесії міськради.

  Далі протестувальники пішли до голови Івано-Франківської облради Олександра Сича. Проте виявилось, що у нього обід.

  Також водії дзвонили до депутатів ВРУ та хотіли поговорити з ними. Першими набрали Анатолія Диріва, який не підняв слухавку. Юрій Тимошенко, Михайло Довбенко та Юрій Соловей на дзвінки також не відповіли. З мітингувальниками поговорив Юрій Бабій, який сказав, що якщо їхнє питання буде в порядку денному, то він проголосує “за”.

  Окрім того, водії обурились великій кількості правоохоронців у адмінбудівлі. Вони попередили поліцію, що підуть в приймальні голови облради Олександра Сича та голови ОДА Олега Гончарука. При цьому люди пообіцяли поводити себе толерантно та зберігати спокій.

  Спершу в приймальній Гончарука пояснили, що його немає на місці. Проте згодом перший заступник голови ОДА Марія Савка заявила, що очільник області скоро вийде до людей.

 • Під час зустрічі протестувальники пояснили свої вимоги голові ОДА. Той, у свою чергу, запропонував учасникам акції спільно із юридичним департаментом скласти текст звернення та відправити його Президентові України Петру Порошенку. Він запевнив, що сьогодні ж підпише це звернення і запросив “євробляхерів” продовжити розгляд питання завтра.

  Окрім того, Олег Гончарук подякував протестувальникам за витримку та те, що не створювали незручностей іншим людям.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!