Франківські “бляхери” та юристи ОДА напишуть звернення до Президента

Сьогодні, 20 листопада, під стінами Івано-Франківської адмінбудівлі зібрались власники машин на іноземній реєстрації. Вимагають протестувальники щоб місцева влада звернулася із проханням до ВРУ – відправити закони № 8487 та 8488 на доопрацювання.

Водії наголошують, що проблема у цінах розмитнення автомобілів. Голова громадської організації “Авто Євро Сила” Мирослав Куриляк пояснює, що із закону потрібно просто забрати вік авто при розмитненні,  і тоді ціна буде демократична. Мовляв, франківські хлопці зазвичай купують автомобілі, яким вже 12-15 років.

Протестувальники пішли із відповідними зверненнями до міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. Він пообіцяв, що за їхнє звернення проголосують на сесії міськради.

Далі протестувальники пішли до голови Івано-Франківської облради Олександра Сича. Проте виявилось, що у нього обід.

Також водії дзвонили до депутатів ВРУ та хотіли поговорити з ними. Першими набрали Анатолія Диріва, який не підняв слухавку. Юрій Тимошенко, Михайло Довбенко та Юрій Соловей на дзвінки також не відповіли. З мітингувальниками поговорив Юрій Бабій, який сказав, що якщо їхнє питання буде в порядку денному, то він проголосує “за”.

Окрім того, водії обурились великій кількості правоохоронців у адмінбудівлі. Вони попередили поліцію, що підуть в приймальні голови облради Олександра Сича та голови ОДА Олега Гончарука. При цьому люди пообіцяли поводити себе толерантно та зберігати спокій.

Спершу в приймальній Гончарука пояснили, що його немає на місці. Проте згодом перший заступник голови ОДА Марія Савка заявила, що очільник області скоро вийде до людей.

Під час зустрічі протестувальники пояснили свої вимоги голові ОДА. Той, у свою чергу, запропонував учасникам акції спільно із юридичним департаментом скласти текст звернення та відправити його Президентові України Петру Порошенку. Він запевнив, що сьогодні ж підпише це звернення і запросив “євробляхерів” продовжити розгляд питання завтра.

Окрім того, Олег Гончарук подякував протестувальникам за витримку та те, що не створювали незручностей іншим людям.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!