В Івано-Франківську “євробляхери” вийшли на масштабний протест

 • Сьогодні, 20 листопада, в Івано-Франківську адмінбудівлю пікетують власники машин на іноземній реєстрації.

  Голова ГО “Авто Євро Сила” в Івано-Франківську Мирослав Куриляк каже, що їхні вимоги до місцевої влади звернутися із проханням до ВРУ відправити закони № 8487 та 8488 на доопрацювання.

  Він пояснює, що єдина проблема для “євробляхерів” – ціна розмитнення авто.

  “Ми закон порушили частково. Держава допустила таку прогалину в законі, і це її вина. А люди просто пристосувалися”, – зазначив Куриляк та додав, що законопроект, який підтримали парламентарі, має бути вдосконалений і погоджений із людьми.

  Він пояснює, що із закону потрібно просто забрати вік авто при розмитненні,  і тоді ціна буде демократична. Мовляв, франківські хлопці зазвичай купують автомобілі, яким вже 12-15 років.

  Юрій Лесюк каже, що зібралися вони, щоб влада зробила доступні закони.

  “Я хочу розмитнити авто, але не можу. Мені доведеться витратити близько 3000 доларів, це для мене завелика сума”, – каже франківець та додає, що купив машину на іноземній реєстрації, бо у нас придбати автівку дорого.

  Протестувальники кажуть – акція безстрокова. Мирослав Куриляк запевняє, що вони стоятимуть  на площі, поки люди готові це робити і поки парламентарі не проголосують за правки.

  “Я на українських бляхах приїхав. Недавно розмитнив авто. Машина коштувала 7 тисяч євро, а коли приїхав в Україну, то загальна сума зросла до 15 тисяч” – розповідає один з пікетувальників, пан Василь.

  Голова ГО каже, що до депутатів від Івано-Франківської області сьогодні будуть дзвонити і писати повідомлення. Якщо такі дії не дадуть результату протестувальники підуть на радикальніші дії.

  Згодом до протестувальників вийшов міський голова Руслан Марцінків. Він зазначив, що звернення їм передали ще вчора і голосуватимуть за нього у грудні на сесії міськради.

  “Я вважаю, що правки людей – слушні”, – зазначив мер.

  Читайте також: Франківський комік зняв відео на підтримку “євробляхерів”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!