Франківські чиновники з вірменськими журналістами проінспектували місто на велосипедах (фото)

У п’яницю, 26 липня, ранок Івано-Франківських міських чиновників розпочався традиційно з велосипеда.

Однак сьогодні «чорна п’ятниця» була особливою, адже до гурту приєдналися гості з Вірменії, повідомляють на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

Перевіряли посадовці мікрорайон «Пасічна», а тоді звернули на вулицю Набережну. Згодом заїхали й на Німецьке озеро. Особливу увагу приділили елементам велоінфраструктури, адже гості з Вірменії – знімальна група медіаплатформи “URBANISTA”.

Журналістка Анаіт Мінасян каже, що спеціально приїхала так, щоб потрапити на цю акцію. Адже ідея їм дуже сподобалася. Особливо її реалізація на велосипедах.

«У вас це відбувається не так, як в інших. Всюди, де я бачила такі акції, наперед запланований маршрут, за яким все «вилизують»: сміття прибирають, двори замітають. А ось такі спонтанні виїзди – це справді круто! Змушують всіх керівників тримати руку на пульсі», – розповіла Анаіт.

Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак зауважив, що велоінфраструктура  на такому рівні, що її не соромно показувати іноземцям. Чиновник переконаний, що якщо порівнювати з тим, як було 3-4 роки тому, то місто дуже змінилося.

«Звичайно, хотілося б все і зразу. Але кошти міста – це як сімейний бюджет.  Хочеться великий будинок і машину, і закордоном відпочивати. Але дозволити собі можеш лише маленьку квартиру, велосипед і поїздку в межах країни. Так само і з містом. Ми хочемо багато змінити і поетапно це робимо»,  – додав Михайло Смушак.

Міський голова Руслан Марцінків розповів, що приємно вражений цікавістю іноземців до «чорної п’ятниці». Та запросив мешканців долучатися до неї щоп’ятниці.

«Нині була особлива чорна п’ятниця. Адже з нами були не лише гості з Вірменії, а й мешканці міста. Велоп’ятниця – це справді зручніше. Адже встигаємо об’їхати більшу територію, ніж якби ходили пішки. Запрошую мешканців приєднуватися. Щоп’ятниці, старт о 7.00 від автостоянки міської ради», – резюмував Руслан Марцінків.

Нагадаємо, “Треба зібрати тих базарників і навести лад”, – Марцінків про стихійну торгівлю в Івано-Франківську

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!