Франківський “Ураган” вперше за 10 років виграв чемпіонат України з футзалу

• “Ураган” із Івано-Франківська виграв “золото” чемпіонату України з футзалу. У фінальній серії команда здолала чемпіона останніх чотирьох років – херсонський “Продексім”. Рахунок фінальної серії – 3:1 на користь івано-франківців.

У перших двох матчах “Ураган” переміг “Продексім” з рахунком 3:0 та 3:2. У третьому івано-франківці програли в овертаймі – 2:4, а закрили серію у четвертому матчі – 5:2, повідомляє “Суспільне Карпати”.

У вирішальному матчі “Ураган” забив два голи на останній хвилині матчу, коли “Продексім” залишив ворота порожніми та побіг відіграватися. “Золото” команда з Івано-Франківська виграла на своєму полі.

Для “Урагана” це був четвертий фінал чемпіонату України в історії. Лише одного разу раніше вони здобули перемогу – десять років тому івано-францівці обіграли у фіналі львівську “Енергію-Тайм”.

А от “Продексім” уперше з 2016 року не став чемпіоном України з футзалу. У попередніх чотирьох сезонах “золото” вигравали саме футзалісти херсонської команди.

• До теми: Майже пів сотні футболісток з усієї України змагаються у Франківську