Франківці пропонують створити в області службу соціального інва-таксі

 • Івано-Франківська молодь з особливими потребами створила петицію на сайті звернень до Президента України з пропозицією створити в області службу соціального інва-таксі. Наводимо її текст.

  “Соціальне інва-таксі – це одна із соціальних послуг для людей з інвалідністю, які довгі роки пізнавали світ, крізь призму власної домівки, продовжують реалізовувати своє право на вільне пересування, реабілітацію, освіту та соціалізацію.

  В Івано-Франківській області проживає велика кількість людей з інвалідністю різних нозологій, які є заручниками домівки, тому що не мають можливості користуватися громадським транспортом, через стан здоров’я. Більшість людей з інвалідністю не мають змоги вирішити свої соціальні, медичні, освітні, реабілітаційні потреби, через нездатність самостійно пересуватися містом.

  Робота служби соціального інва-таксі для людей з інвалідністю надасть їм нові можливості для вирішення їх побутових питань, можливість до спілкування та соціалізації, освіти та розвитку, залучення до активного способу життя. Така послуга дуже потрібна для людей з інвалідністю в Івано-Франківській області, адже вони отримають змогу вирішувати свої побутові проблеми і жити повноцінним життям.

  Просимо створити систему соціального таксі та розробити відповідний механізм вказаного транспортного забезпечення для людей з інвалідністю”.

  Проголосувати за цю петицію можна за посиланням.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!