Франківцям показали короткометражку про ціну війни та людського життя

 • Сьогодні, 15 жовтня, в Івано-Франківську відбулася презентація короткометражного фільму “Ціна”.

  Його зняли учасники молодіжного крила братства ОУН-УПА. За словами авторів фільму, він – про ціну війни, перемоги у ній, а також про ціну життя воїна.

  “Спершу це був невеликий художній твір, який написав голова нашого крила. Чому “Ціна” – бо головний герой Антін є вимушеним переселенцем, а дія відбувається в період 1945-1955 років. У фільмі йому ставлять питання про ціну життя і перемоги, про ці безцінні речі. Я граю одного з бійців СБ ОУН під псевдо 110-й. Ми хочемо показати, що важливо боротися за свою державу, але разом з цим – життя є безцінним”, – розповідає член молодіжного братства ОУН УПА Андрій Дожджанюк.

  Фільм зняли всього за кілька днів. Є в ньому і бойові сцени, а частину знімали у Франківську, в Меморіальному сквері. Участь у зйомках взяли приблизно 15 людей. Короткометражка триває 15 хвилин.

  “Це вже не перший наш мініфільм. Його суть – у тому, щоб показати ціну життя і ціну перемоги. Адже життя є безцінним, але люди на війні віддають його заради перемоги, бо так і відбуваються війни. Сам фільм ми знімали в умовах сильної недостачі часу та ресурсів, але сподіваюсь, вдасться донести ідеї до людей”, – додав автор сценарію Олександр Данилюк.

  Нагадаємо, франківський актор Іван Бліндар розповів, як зіграв Кузьму Скрябіна.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!