Франківцям показали, як виглядатимуть нові-старі тролейбуси Volvo

 • Сьогодні, 27 лютого, франківцям показали новий-старий тролейбус, який незабаром курсуватиме вулицями міста.

  Його виробник – компанія “Volvo”, і він вже був у використанні. Цей низькопідлоговий тролейбус тепер використовуватиме франківське комунальне підприємство “Електроавтотранс”.

  Читайте також: В Івано-Франківську з’являться два нові-старі тролейбуси за чотири мільйони

  Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів, що до кінця року в місті будуть нові тролейбуси, які замінять весь старий, пошкоджений транспорт.

  “Нові тролейбуси важливі для міста, хоч вони і вживані. Я думаю, що це дозволить замінити весь старий склад. Ми плануємо до кінця року закупити ще 14 таких тролейбусів”, – каже мер.

  Директор «Електроавтотрансу» Віталій Голутяк додає, що оновлення громадського транспорту в місті продовжується.

  “Понад два роки тому ми закупили МАНи, зараз почали закупівлю Volvo. До кінця року ми хочемо оновити весь склад. Вартість цього транспорту складає 3,996 мільйона гривень – за кошти міського бюджету. Однією з особливостей цього транспорту є мала вага, за рахунок чого менше псуватиметься дорожнє полотно”, – каже Голутяк.

 • Тролейбус розрахований на 145 людей, має систему підігріву та низьку підлогу, що є перевагою для людей з інвалідністю.

  Нагадаємо, Івано-Франківськ взяв курс на поступову ліквідацію маршруток і розширення мережі комунального громадського транспорту. Це робиться як через численні скарги на приватних перевізників, так і з огляду на практику європейських міст.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!