Гордість міста: у Франківську нагороджують кращих спортсменів року

 • Сьогодні, 21 грудня, в Івано-Франківську провели урочисту церемонію підведення підсумків спортивного року.

  Департамент молодіжної політики та спорту відзначив найкращих спортсменів та тренерів за результатами роботи у 2018 році.

  Цьогоріч, розповіли у департаменті, спортсмени показали надзвичайно хороші результати, тому у 2019 році кращі спортсмени Івано-Франківська отримуватимуть стипендії від міста.

  «Розміри стипендій коливатимуться від 250 до 1300 гривень, залежно від віку та досягнень, для переможців світових змагань – мова йде про декілька тисяч гривень.

  «Були знакові події: волейбол, ряд  боксерських поєдинків, успішно у сезоні виступили шашкісти. Я сподіваюсь, що інтелектуальні види спорту будуть розвиватися і надалі», – зазначив начальник департаменту Віталій Матешко.

  Цього року також вперше нагороджуватимуть за перемогу у змаганнях із спортивних танців.

  «На змаганнях з бально-спортивних танців у Парижі я зайняв перше місце, готувався до змагань два роки, по 5-6 годин в день у парі, а також індивідуально. Танці – це моє життя. Також я займаюся плаванням та спортом, щоб тримати себе у формі. Я хочу розвиватися і стати одним із кращих у світі», – розповідає європейський призер Владислав Погорілий.

  Читайте також: «Воїн року»: у Франківську нагородили кращих спортсменів-єдиноборців

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!