Гроші за кришечки: на Прикарпатті закликають людей здавати пластик

 • В області оголосили конкурс «Друге життя пластику».

  Напередодні Міжнародного дня Дністра Дністровське БУВР спільно з проєктом ЄС EU4Environment&Data оголошує конкурс зі збору пластикових кришечок на перероблення. Про це повідомляють у пресслужбі Дністровського БУВР.

  Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно зібрати пластикові кришечки (посортувати за кольорами). Кришечки мають бути чистими, сухими, без наліпок, стороннього запаху та металевих і силіконових вставок. Участь можуть брати як самостійні учасники, так і групи до 10 людей.

  Зібраний пластик можна принести 14 травня з 10 до 14 години в Дністровське БУВР (Івано-Франківськ, Сахарова, 23А), або в одну з чотирьох дільниць Дністровського БУВР:

  • Галицьку (м. Галич, вул. Богдана Хмельницького, 66),
  • Лисецьку (смт Лисець, вул. Січових Стрільців, 3а),
  • Заболотівську (смт Заболотів, вул. Відродження, 63а),
  •  Коломийську (м. Коломия, вул.Шарлая, 34), де зареєструють учасника.

  «Переможця, який принесе найбільше кришечок за вагою, оголосимо вже 15 травня на сторінці ФБ та сайті Дністровського БУВР», – йдеться у дописі.

  Переможець конкурсу отримає приз – сертифікат на 5 тисяч гривень від Дністровського БУВР та партнерів проєкту ЄС EU4Environment&Data. Всі інші учасники отримають грамоти та заохочувальні призи.

  Зібраний пластик буде перероблено спільно з @EcoREactive. З нього буде зроблена лавочка та табличка до Алеї каштанів, яку планується посадити до Дня Дністра у Дубівецькій громаді.

  «Наша мета: не менше 20 кг кришечок, тож долучайтеся до цієї благородної справи!», – наголосили у БУВР.

  До теми: На Франківщині висадили «Ліси захисників і захисниць України»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!