Гурт “Скрябін” презентував невидану пісню з голосом Кузьми

 • Днями, український гурт “Скрябін” презентував на Люкс ФМ невидану пісню з голосом свого лідера Кузьми Скрябіна, який трагічно загинув у ДТП 2 лютого 2015 року.

  Раніше гурт не раз згадував, що у них збереглися невидані аудіо та тексти пісень Андрія Кузьменка. Це робочі начерки на комп’ютері Кузьми, або навіть демо-записи, з яких потім виходили пісні.

  Один із таких треків виявився хорошої якості. Його назвали “Сонце замість шапки”:

  “І, хоча частину тексту можна почути в одній із пісень ранніх альбомів, той варіант, який ми використовували – робочий варіант, який Кузьма, мабуть, відклав на потім – має зовсім інший настрій і дуже глибокий сенс. Його ми і перетворили в повноцінну пісню”, – розповідає гітарист гурту Олексій Зволинський.

  Музиканти, на радість всім шанувальникам творчості Кузьми, вирішили використати унікальний запис голосу співака. А ще один куплет наспівала бек-вокалістка гурту Ольга Лізгунова.

  “Працювати над цією піснею було дуже незвично. Складалося відчуття, ніби ми знову разом – хлопці грають, Кузьма співає… я співала і здавалося, що все як раніше… Але одночасно це знову сколихнуло печаль. Цей настрій, мені здається, і передався в пісні”, – так прокоментувала роботу над піснею вокалістка.

  Пропонуємо вам послухати онлайн невидану пісню гурту “Скрябін” зголосом Кузьми.

  Нагадаємо, Відома українська співачка присвятила пісню Скрябіну (ВІДЕО)

  Читайте також: Мати Кузьми Скрябіна поскаржилася на безсоромне використання портретів сина для реклами

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!