Відома українська співачка присвятила пісню Скрябіну (ВІДЕО)

 • Восьмого листопада, відбулася прем’єра кліпу, на пісню Наталії Могилевської – “Personal Jesus”, яке співачка присвятила своєму другові Кузьмі Скрябіну, пише видання Сьогодні.

  Ідея відео належить Ользі Навроцькій, знаменитій українській дизайнерці програми “Шанс”. У ролику Могилевська супроводила пісню мовою жестів. За словами Ольги Навроцької, Кузьма багато хотів би сказати сьогоднішній Україні та не може, саме так народилася її ідея використовувати в кліпі сурдопереклад.

  Ідею пісні підтримала громадська організація “Вiдчуй” спільно зі школою Наталі Могилевської “Talant school”, разом такі різні діти – з порушенням слуху і без зробили постановку на пісню “Personal Jesus” в прямому ефірі передачі “Танці з зірками”. Всеукраїнська прем’єра зворушила телеглядачів до глибини душі:

  “Я хочу подякувати всім за приголомшливу реакцію на пісню” Personal Jesus” і дуже зворушливі заголовки після прем’єри. Такого я не пам’ятаю за всю кар’єру в шоу бізнесі. Я рада знати, що мене оточують відкриті серця. Я хочу жити в такій Україні, і вірю, що Кузьма молиться за нас”, – прокоментувала Наталія вихід пісні.

  Нагадаємо, Відома прикарпатка виступить на “Танцях із зірками”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!