Хлопець з Коломийщини збирає гроші на операцію, малюючи картини

 • “Галицький кореспондент” раніше писав про хлопця з села Гвіздець Коломийського району Тараса Гавраду. Йому лише 37 років, а останні роки чоловік пересувається за допомогою милиць або візка. Як і всі молоді люди, він планував своє життя, та хвороба Бехтерєва все змінила.

  Тарас має першу групу інвалідності, йому важко довго сидіти. Коли пересувається на милицях, то постава вигинається і нагадує знак питання. Навіть самостійно зав’язати шнурівки у кедах він не може.

  Допомагає полегшити побут хлопцеві мама. Та, незважаючи на щоденні перешкодити, Тарас малими кроками втілює в життя свою мрію – збирає кошти, щоб згодом зробити ендопротезування кульшових суглобів. Хлопець малює картини в стилі спрей-арт або  акриловими фарбами, і продає їх через інтернет.

  “До війни мої справи йшли непогано, – каже Тарас Гаврада. – Я малював і приймав замовлення в людей з різних областей України. Я вірив, що нарешті зможу купити собі нові ноги. Але, як і в більшості українців, життя поділилося на “до” і “після” 24 лютого минулого року”.

  Картин тепер вдається продати значно менше. Та він не втрачає надії і впевнений, що в майбутньому буде знову ходити. А поки йому вдалося придбати скутер. Частина коштів, на який він заробив – із проданих картин, а з іншою частиною допомогли небайдужі люди.

  “Не можу натішитися покупкою, – розповідає Тарас. – Хоч це дріб’язок, але зараз я можу самостійно поїхати в центр села, відвідати перукарню чи купити продукти. Мініскутер розвиває швидкість до 9 км/год., а зарядки вистачає лише на 10 кілометрів, мені й цього досить. Єдине, щоб асфальт не був слизький, бо колеса тоді ковзають. Вірю, що мрії збуваються не лише тоді, коли в них вірити, але й наполегливо працювати задля їх втілення”.

  Рідний брат хлопця Євген нині перебуває на фронті, тому в Тараса поки що одна мрія – швидка перемога України над агресором.

 • Охочі допомогти хлопцеві можуть купити в нього картину. 

  Також всі небайдужі можуть допомогти з коштами на операцію:

  Ощадбанк 5167 8032 0808 6806
  ПриватБанк 5168 7554 6202 7836
  Монобанк 4441 1144 2881 3503

  Мар’яна ЛОКАТИР

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!