«Хто має прибрати срач?», – у Франківську мер хоче, щоб муніципали шукали ґанджі

 • За минулий тиждень франківські муніципали склали сім протоколів та написали 50 приписів. А ще – відреагували на 25 телефонних звернення і два – у фейсбуці.

  Про це розповів на оперативній нараді керівник Муніципальної служби Івано-Франківська Олександр Пікуляк, повідомляє “Галицький кореспондент”.

  Один протокол стосується пошкодження благоустрою, два – незаконної реклами, ще два – куріння в громадських місцях, і ще два – розпивання спиртних напоїв.

  Як розповів Пікуляк, пошкодження благоустрою стосується вул. Нової, 18. Мовляв, розкопку закрили понад рік, але недоробили благоустрій. Роботи проводили і газовики, і КП «Водоекотехпром».

  Обидва випадки щодо куріння стосується вул. Привокзальної, 3. А алкоголь розпивали на вул. Героїв Києва, 1 і у Сквері Міцкевича.

  А 50 приписів найбільше стосуються за непокошеної трави та неналежного стану кришки люка чи дощової решітки.

  «За вашим дорученням піднімали питання Миколайчука, 17. Знайшли ордер на «Роса-іф» і змусили відновити. Це питання піднімали і на оперативній нараді, і були звернення на 1580», – розповів Пікуляк.

  Руслан Марцінків сказав, що це неправильно, коли реакція настає аж після того, як він робить зауваження:

  «Не має бути так, що я кожної п’ятниці це бачу, а ви потім реагуєте. Треба знайти систему стимулювання працівників, щоб вони шукали на керівників КП і інших керівників підприємств ґанджі. Це щодо «Роса-іф», рік стояло, аж поки ми не поїхали і не показали, що не має так бути».

  Також Марцінків звернув увагу на ситуацію на вул. Мазепи. Мовляв, смітники і бетонні решітки стоять рік, і не може ніхто вивезти.

  «КП «Благоустрій» заасфальтував, «Водоекотехпром» розкопав, а срач лшили як був. Хто має прибрати срач? В мене є заступник з ЖКГ, купа керівників, які не бачать, що є бетонні штуки. Залишки хто має прибрати?», – обурився мер.

  В підсумку очільник міста додав, що таких випадків в Івано-Франківську сотні.

  Також читайте, що Президент України Володимир Зеленський підписав закони, якими вводиться мораторій на підвищення комунальних тарифів.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!