“Хто труїть собак?”: франківці вийшли під стіни поліції через загибель тварин (ФОТО)

 • Сьогодні, 12 жовтня, в Івано-Франківську люди прийшли під стіни поліції з питанням “Хто труїть собак?”. 

  Вони написали колективні заяви до правоохоронців та міського голови через загибель тварин. Також дехто з потерпілих написали індивідуальні заяви. 

  Активіст Андріан Волгін розповів, що був очевидцем отруєння собаки, навіть намагався її врятувати. Каже, такі дії відбуваються цілеспрямовано.

  “Ми зробили собаці перший необхідний укол. Але дорогою до лікаря вона померла”, – зазначив Волгін.

  За його словами, все розпочалось із району озера, парку, Південного бульвару. Згодом зрозуміли, що отруєння відбуваються по всьому місту. Волгін каже, що це якась сильна речовина. Тварини можуть навіть її не їсти, а просто понюхати. Вже через 30 хвилин їм стає погано.

  “Це відбувається вже тиждень. Ніхто не реагує. За допомогою небайдужих людей пішов розголос. Тому ми зараз тут. Чекаємо тих, хто втратили своїх тварин і подамо колективу заяву в поліцію”, – сказав Андріан Волгін.

  Також додав, що він та інші активні франківці зібрали кошти і готові дати винагороду за допомогу в затримані зловмисників.

  Волонтерка Людмила Рой зазначила, що вони сподіваються на допомогу поліції. Самі ж активісти збиратимуть людей і розголошуватимуть інформацію, робитимуть все залежне від них.

  Франківка Світлана Покровська каже, що вона переживає за свою собаку. Її треба вигулювати, адже сидіти вдома – не вихід. Тварині одягають намордник, проте жінка не впевнена, що це допоможе.

  Франківка Наталя розповідає, що її собака Ніколь отруїлася 11 жовтня під час прогулянки на вулиці Симоненка. Десь за годину після цього тварині стало погано. Дівчина не стримує своїх емоцій. Згадує, що важко було дивитися, як собака билась у конвульсіях. На щастя, Ніколь вдалося врятувати. Зараз вона вже вдома.

  Нагадаємо, нещодавно франківець розповів, що після прогулянки біля озера його собака помер. Згодом домашні улюбленці почали помирати й в інших франківців. 

  Прикарпатські поліцейські розпочали пошук зловмисників, які в Івано-Франківську труять собак. А міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків обіцяє винагороду за допомогу в пошуках осіб.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!