“Хтось дуже непогано заробив”: відомий лікар Комаровський розпакував український бебі-бокс

 • Як повідомляв “Галицький кореспондент” раніше, з вересня 2018, в Україні мала розпочатися реалізація проекту прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, щодо надання одноразової соціальної допомоги породіллям у вигляді бебі-боксів – пакунку із необхідними речами для немовлят, на суму до 5 тисяч гривень.

  Якщо в деяких інших областях матусі вже почали отримувати допомогу, то у пологових будинках Івано-Франківщини, їх поки що не видаватимуть. Як повідомив заступник голови ОДА Богдан Кобилянський, жодного фінансування бебі-боксів поки не надходило.

  Нещодавно, відомий дитячий лікар Євген Комаровський, зняв відеосюжет про вміст пакунків, які отримують українські породіллі. Він продемонстрував, що входить до бебі-боксів, а саме: підгузки 96 штук, лактаційні прокладки 2 коробки, іграшка, термометр для води, електронний термометр для тіла, дві пари шкарпеток, дитячі ножиці, крем для сосків, вологі серветки 56 штук, дитячий матрац, рушник з капюшоном, ковдра, засіб для купання малюка, а також шапочки, повзунки, чоловічки, бодіки, пеленки.

  За підрахунками Євгена Комаровського, які він зробив, використовуючи вартість аналогічних товарів у роздріб, ціна бебі-бокса без коробки становить максимум 2700:

  “Таким чином, хтось дуже непогано заробив, доставляючи нам картонну коробку, за майже сотню доларів”, – обурюється Комаровський.

  Лікар також проаналізував речі на якість, які, як виявилося, не завжди відповідають стандартам товарів для дітей. Зокрема, він провів тест підгузків і з’ясував, що вони погано поглинають вологу, а для дитини найважливіше відчувати комфорт та сухість.

  У відеосюжеті Комаровський запропонував абсолютно прозору альтернативу пакунків для новонароджених, яка допомогла б уникнути будь-яких корупційних схем.

  Читайте також: Прикарпатець посів десяте місце на юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!