Інновації для франківців: у Міністерстві юстиції похвалились успіхами

 • Сьогодні, 5 грудня, в Івано-Франківську розповіли про результати впровадження пілотних проектів Міністерства юстиції України.

  Серед інновацій Мін’юсту – проект “Шлюб за 24 години”, подання заяв за допомогою веб-порталу “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”, вручення свідоцтв про народження дитини безпосередньо в закладах охорони здоров’я, електронний сервіс з проставлення апостиля, відкриття офісу за принципом відкритого простору “Open spaсе”.

  “Ми суттєво змінились за останні роки. Всі документи були оцифровані, створені єдині реєстри, і те, що колись займало місяць, зараз робиться за день або навіть за півгодини. За цей рік 400 тисяч новонароджених дітей отримали свідоцтва про народження прямо в медичних закладах”, – розповіла Ірина Дубиківська, начальниця управління ДРАЦС Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України.

  За її словами, невдовзі проект “Шлюб за добу” відкриється ще в кількох містах України. На Івано-Франківщині шлюб за добу скоро можна буде взяти в Калуші. Також йде робота над наданням послуг РАЦСів у Центрах надання адміністративних послуг.

  Микола Станіщук, начальник Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, запевнив, що завжди радий підтримувати будь-які інновації, що зроблять життя людей кращим, а отримання послуг та довідок – простішим.

 • Нагадаємо, у липні у Франківську за добу одружили ювілейну тисячну пару молодят

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!