В Україні відкрили другий завод з виготовлення дронів

 • Завод створюватиме до 1000 БПЛА щороку, включно з виробництвом запасних частин.

  Німецьке підприємство Quantum-Systems оголосило про запуск другого заводу з виробництва БПЛА в Україні. Урочисте відкриття заводу відбулося за участі німецької делегації та міністра з питань стратегічних галузей промисловості Україні Олександра Камишіна, повідомляють у компанії.

  «Очікується, що до кінця року на ньому працюватиме близько 100 осіб. Quantum Systems інвестує до шести мільйонів євро протягом наступних двох років. Для компанії це є вотум довіри до України та її співробітників і водночас свідчить про власну прихильність компанії надавати Україні довгострокову підтримку в захисті країни», – повідомили на підприємстві.

  У прес-службі Quantum-Systems нагадали, що компанія підтримує Україну з початку повномасштабного вторгнення та надає свої безпілотники для підтримки ЗСУ. Зокрема, через німецьку ініціативу German Enablement Initiative вже передали 212 систем, а до кінця 2024 року компанія планує поставити ще 500 розвідувальних БПЛА.

  Quantum-Systems – компанія, яка спеціалізується на розробці, проєктуванні та виробництві малих безпілотників sUAS, які є альтернативою китайським БПЛА. Такі дрони є комерційними та можуть використовуватися для безпеки, оборони, громадської безпеки, комерційних і ГІС-операцій.

 • До теми: Долетить до Сибіру: Україна виготовила безпілотник великої дії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!