Івано-Франківська обласна рада вимагає заборонити “ОПЗЖ” та “Партію Шарія”

 • Сьогодні, 23 квітня, в Івано-Франківську розпочалось засідання шостої сесії Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.

  Депутати розглянули вісім звернень до президента, ВРУ, Кабміну та правоохоронців з різних питань.

  Серед них було і звернення щодо заборони діяльності антиукраїнських політичних партій “Опозиційна платформа – За життя” та “Партія Шарія”.

  “Україна змушена і сьогодні протистояти гібридній війні з російським впливом. Окрім боротьби, яка ведеться за суверенітет на східних кордонах нашої держави, існує також внутрішній ворог, який розхитує ситуацію та підриває основи державотворення. Названі партії мімікрували і з’явилися під іншими назвами. Зараз в українців є шанс успішно завершити цю боротьбу”, – зачитав текст звернення депутат Ігор Дебенко.

  За словами депутатів, члени вищезазначених політичних партій своєю діяльністю відверто “заграють” із державою-агресором Російською Федерацією, що несе велику загрозу економічній, політичній, соціальній політиці Української “держави”. 

 • “За проросійськими політиками завжди йдуть російські танки. Такі рішучі кроки, як заборона цих партій, необхідні для перемоги національних інтересів України в гібридній війні з московським окупантом. Їх потрібно ще й арештувати і притягнути до відповідальності”, – сказав інший депутат Михайло Іваночко.

  Обласна рада проголосувала “за” це звернення.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!